Aktuality

Ocenění za přínos k udržitelnému rozvoji regionu Českého Švýcarska 2019

V roce 2018 jsem Vás poprvé vyzval k zasílaní nominací osobností, které se zasloužily o udržitelný rozvoj regionu Českého Švýcarska. Z desítek došlých návrhů jsem ocenil prvního ředitele Českého Švýcarska, o.p.s. Marka Mráze, ředitelku Zámku Děčín Iveta Krupičkovou, starostku obce Růžová Helenu Křížkovou, geodeta a badatele Karla Steina a emeritního středoškolského profesora Emila Tumu.

 

Zbyněk Linhart ocenil 5 osobností za rozvoj Českého Švýcarska (2018)

Zbyněk Linhart, senátor za volební obvod Děčín a předseda správní rady o.p.s. České Švýcarsko, ocenil za přínos k rozvoji Českého Švýcarska dlouholetou starostku obce, prvního ředitele destinační společnosti, ředitelku zámku, vlastivědného badatele i středoškolského profesora.

 

Ocenění za přínos k udržitelnému rozvoji regionu Českého Švýcarska 2018

Zbyněk Linhart, senátor za volební obvod Děčín, předseda Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí Senátu Parlamentu ČR a předseda správní rady Českého Švýcarska, o.p.s. se obrací na širokou veřejnost, aby mu zaslala návrhy na ocenění za přínos k udržitelnému rozvoji regionu Českého Švýcarska (území působnosti Destinačního fondu České Švýcarsko, senátní obvod Děčín).

 

PETICE: Žádáme dostupnost kvalitních zdravotních služeb pro občany Šluknovského výběžku!

Žádáme, aby Ústecký kraj, Všeobecná zdravotní pojišťovna a další pojišťovny a vláda ČR v rámci své kompetence ve vztahu ke zdraví a zdravotním službám občanům Ústeckého kraje zajistily dostupnost a kvalitu zdravotních služeb ve Šluknovském výběžku a začaly plnit zákony a Ústavu ČR v plném rozsahu a nadále nezhoršovaly už i tak nedostatečnou úroveň veřejných služeb na Šluknovsku!

Petice ke stažení v PDF (podpisové listy) | Elektronická petice (Petice24.com)

 

Pro aktuality pokračujte prosím kliknutím na tento odkaz.

 

Zážitky v Českosaském Švýcarsku (2015/16)

Prohlédněte a pročtěte čtvrté číslo magazínu Zážitky v Českosaském Švýcarsku – manuálu, kam se vydat, co určitě nevynechat, co nečekaného objevit, co zažít, kde se ubytovat, kde jíst.